Nasz Zakład Stolarski może się pochwalić ogromnym doświadczeniem i wieloletnią tradycją ponieważ powstał w 1932 roku. Został założony przez Tomasza Łapok, który początkowo zajmował się kołodziejstwem. W 1954 roku jego syn Ginter Łapok przejął firmę po swoim ojcu i rozbudował zakład o stolarkę budowlaną, prowadził firmę wraz z wnukiem Marcinem.

Od 2013 roku rodzinną firmą zarządza Marcin Nowak pod nazwą Zakład Stolarski STOLMAR. Początki były trudne lecz coraz większe grono zadowolonych klientów, którzy niejednokrotnie wracają, spowodowało powstanie nowoczesnego i prężnie działającego zakładu produkującego stolarkę drewnianą. Przez wszystkie lata pracy zdobywaliśmy nowe umiejętności i wiedzę, która pozwalała na stopniowe rozszerzanie zakresu świadczonych usług, wdrażaliśmy również nowe technologie. Dlatego oprócz okien, schodów i drzwi oferujemy również:

  • meble i zabudowy na wymiar
  • naprawa i renowacja mebli
  • usługi lakierowania
  • blaty łazienkowe i kuchenne
  • parapety
  • pomiary, wyceny, demontaż i montaż

Jesteśmy również otwarci na indywidualne projekty klientów, jednocześnie oferując profesjonalne doradztwo. Z przyjemnością zajmujemy się każdym powierzonym nam zleceniem, dbając by efekt naszej pracy procentował po wielokroć dla naszego klienta.

Dzięki rodzinnej pasji, wieloletniemu doświadczeniu, umiejętnością i estetyką wyrobów Firma STOLMAR wytwarza produkty dla klientów ceniących sobie wysoką jakość oraz trwałość wyrobów.

W całej historii naszej firmy możemy również pochwalić się tym, iż kształcimy młodzież, która chce uczyć się zawodu stolarstwa i w ciągu 3 lat nauki ci którzy opuszczają nasz zakład z wysokim wynikiem egzaminów są powodem do dumy.