O firmie Stolmar w Kaletach

Firma stolarska Stolmar to przedsiębiorstwo z długą historią, które rozpoczęło swoje funkcjonowanie w latach 30. XX wieku. Założycielem był Tomasz Łapok, który początkowo specjalizował się w rzemiośle kołodziejskim. W latach 50. ubiegłego wieku, syn Tomasz, Ginter Łapok, objął kontrolę nad firmą i rozszerzył jej działalność o stolarkę budowlaną. Od 2013 roku kierownictwo firmy sprawuje Marcin Nowak, który utrzymuje rodzinne tradycje, jednocześnie wprowadzając innowacyjne rozwiązania. W efekcie, nasze przedsiębiorstwo jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług związanych ze stolarstwem, począwszy od produkcji okien, drzwi i schodów, aż po meble i zabudowy na wymiar. Zajmujemy się również naprawą i renowacją mebli, lakierowaniem, a także produkcją blatów łazienkowych i kuchennych oraz parapetów. Wszystkie produkty charakteryzują się wysoką jakością i trwałością, a także estetyką wykonania. Dbamy o to, aby efekt naszej pracy procentował po wielokroć dla naszych klientów.

ekipa stolarzy

Doświadczeni stolarze

Nasi stolarze to wykwalifikowani specjaliści, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, są w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie, ale nie zapominamy o tradycyjnych metodach stolarskich. Dzięki temu, nasze wyroby są nie tylko solidne i trwałe, ale także piękne i unikalne.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na pytania i opowiemy o szczegółach oferty.

stolarze przy pracy